• -15%
  • 15%

ZASŁONKI - Szarość

84,15 zł
99,00 zł
Brutto

Zasłonki do okien są kluczowym elementem dekoracyjnym każdego dziecięcego pokoju. Dodają wnętrzu przytulności i stanowią o jego niepowtarzalnym charakterze. 

Obecnie 5 osób ogląda ten produkt
Ilość

Zasłonki do okien są kluczowym elementem dekoracyjnym każdego dziecięcego pokoju. Dodają wnętrzu przytulności i stanowią o jego niepowtarzalnym charakterze. Dbając o wystrój dziecięcych pokoików, dokładamy wszelkich starań, aby zarówno rodzic jak i dziecko czuli się w swojej prywatnej przestrzeni jak najlepiej. Nasze w 100%  szare bawełniane zasłony  idealnie komponują się z pościelami i innymi dodatkami do pokoju dla dzieci od Sango Trade.

W zestawie:

• Dwie zasłonki do pokoju dziecięcego (155 x 155 cm) (+/- 2 cm) z wszytą taśmą marszczącą która pozwoli ozdobnie ułożyć zasłonkę na dowolną szerokość

• Dwie szarfy ozdobione kokardą

Jeżeli szukasz zasłonek w innym rozmiarze niż zaproponowany przez nas – nie ma problemu. Sango Trade wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców-dekoratorów, uszyjemy dla Ciebie zasłonki w dowolnym wymiarze i wybranym wzorze – skontaktuj się z nami!  Wycenę ustalimy indywidualnie.

Uprzejmie informujemy, iż zasłony niestandardowe tj. dopasowane do indywidualnych potrzeb kupującego nie podlegają zwrotowi.

Sango Trade

Specyficzne kody

Zobacz także

ZASŁONKI - Szarość

99,00 zł 84,15 zł