ŻAGIEL PRZECIWSŁONECZNY - Czarne zygzaki

39,00 zł
Brutto

Idealny żagiel aby letni spacer z naszymi najmłodszymi był przyjemny, kolorowy, praktyczny, a przede wszystkim bezpieczny.

Obecnie 5 osób ogląda ten produkt
Ilość

Idealny żagiel aby letni spacer z naszymi najmłodszymi był przyjemny, kolorowy, praktyczny, a przede wszystkim bezpieczny. Nasz żagiel przeciwsłoneczny stanowi niezbędną ochronę przed słońcem zapewniając tym samym przepuszczalność powietrza. Szyty ręcznie, wykonany jest ze 100% bawełny o grubym splocie nitek. Dzięki praktycznemu mocowaniu na gumkach i wiązanych tasiemkach pasuje do każdego modelu wózka. Stanowi świetną alternatywę dla parasolek przeciwsłonecznych, które często się przechylają przy podmuchach wiatru.

Uwaga: świadomie zrezygnowaliśmy z wykonania naszego żagla przeciwsłonecznego z materiału nie przepuszczającego UV, która i tak nie stanowi 100% ochrony przed słońcem. Pozostawiliśmy zatem nasz żagiel lekko przewiewny i przepuszczający powietrze. Pamiętajmy wiec, aby przed każdym wyjściem z domu posmarować nasze pociechy kremem przeciwsłonecznym.Sango Trade

Specyficzne kody

Zobacz także

ŻAGIEL PRZECIWSŁONECZNY -...

39,00 zł