Poduszka relaksacyjna LONGER - SZARE ZYGZAKI

99,00 zł
Brutto

Wielofunkcyjna podłużna poduszka (szara w białe grochy) od Sango Trade to gwarancja wygody dla dziecka i mamy, która dzięki longerowi może relaksować się jeszcze zanim nadejdzie czas rozwiązania.

Obecnie 5 osób ogląda ten produkt
Ilość

Wielofunkcyjna podłużna poduszka w szare zygzaki od Sango Trade to gwarancja wygody dla dziecka i mamy, która dzięki longerowi może relaksować się jeszcze zanim nadejdzie czas rozwiązania.

W zestawie:

Poduszka (longer) – 190cm

Poduszka relaksacyjna już w trakcie trwania ciąży pozwala każdej przyszłej mamie wygodnie przespać noc, umożliwia efektywny odpoczynek, odciąża kręgosłup, zapewnia wygodę przy siedzeniu i leżeniu. Po narodzinach staje się nieocenioną pomocą podczas karmienia dziecka. Specjalne wypełnienie utrzymuje dziecko w wygodnej pozycji zarówno dla malucha jak i rodzica. Długa poduszka uformowana w gniazdko sprawdza się doskonale jako asekuracja, przy pierwszych próbach podnoszenia się i siadania. Longer od Sango ma antyalergiczne wypełnienie, a zdejmowany pokrowiec można bez problemu wyprać.

Poduszka jak i zdejmowany (na zamek) pokrowiec została wykonana ze 100 % certyfikowanej bawełny a jej wypełnienie to antyalergiczna kulka silikonowa.

Sposób prania: prać w temp. 30°C, maksymalne obroty 800/min, nie prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej.

Sango Trade

Specyficzne kody

Zobacz także

Poduszka relaksacyjna...

99,00 zł