• -15%
  • 15%

Baby Travel od Sango Trade -leśne sarenki na białym

194,65 zł
229,00 zł
Brutto
Obecnie 5 osób ogląda ten produkt
Ilość

TORBA, PRZEWIJAK, ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE 3 w 1

Podróże z małym dzieckiem bywają ciężkim doświadczeniem, dlatego bardzo ważne jest przygotowanie do podróży bez względu na to jaki dystans mamy do pokonania.

Warto rozważyć naszą propozycję, dzięki której podróż stanie się łatwiejsza i zdecydowanie przyjemniejsza dla rodzica, ale także i dla dziecka.

Baby Travel to pojemna torba, która pomieści wszystkie rzeczy i akcesoria potrzebne podczas podróży z niemowlakiem, wyposażona jest w 4 duże kieszenie, gdzie pomieścisz wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji dziecka ( pieluszki, chusteczki, butelki) .

Wymiary torby:

Torba złożona: 15 x 40 x 40cm

Torba rozłożona: 80 x 38 x 19,5 cm.

Nasz produkt jest bardzo kompaktowym rozwiązaniem dla maluszka od urodzenia do 18 miesięcy

Nasza torba jest bardzo lekka i wygodna, połączenie praktyczności, bezpieczeństwa i komfortu. Idealnie zastąpi tradycyjne łóżeczko turystyczne, które są ciężkie i zajmują dużo miejsca. Gdziekolwiek będziesz czy to wakacje czy wizyta u znajomych nasza torba zapewni Twojemu dziecku wygodną powierzchnię do spania lub idealne miejsce do przewinięcia. Jednym ruchem ręki zmieniasz torbę w wygodne miejsce dla snu. Po rozłożeniu boki torby mocowane są na silne rzepy.

Czas realizacji zamówienia to do 7 dni roboczych ! 

<

Sango Trade

Specyficzne kody

Baby Travel od Sango Trade...

229,00 zł 194,65 zł