• -25%
  • 25%

KOJEC DLA NOWORODKA - SZARE GWIAZDY

126,75 zł
169,00 zł
Brutto

Nasze kojce mają wielofunkcyjne zastosowanie, może nam posłużyć jako łóżeczko dla małego dziecka, dzięki owalnemu kształtowi dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo jak w łonie mamy, kojec można regulować sznurkami kiedy dziecko jest malutkie można bardziej przyciągnąć i otulić noworodka.

Obecnie 5 osób ogląda ten produkt
Ilość

Nasze kojce mają wielofunkcyjne zastosowanie, może nam posłużyć jako łóżeczko dla małego dziecka, dzięki owalnemu kształtowi dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo jak w łonie mamy, kojec można regulować sznurkami kiedy dziecko jest malutkie można bardziej przyciągnąć i otulić noworodka. Kojec rewelacyjnie sprawdzi się rodzicom śpiącym z noworodkiem eliminuje się wówczas sytuację przygniecenia dziecka podczas snu. Kojec można przenosić wraz z dzieckiem wszędzie tam gdzie mama tego potrzebuje, jeśli wiemy, że maleństwo uśnie nam na spacerze i będzie spało dłużej, a niżeli zaplanowałyśmy spacer można kojec włożyć do wózka i wówczas bez wybudzenia dziecka przenieś je do domu. Wiemy również jak niektóre noworodki źle i nerwowo reagują na zmianę otoczenia, a w kojcu będą czuły się zawsze znajomo i bezpiecznie. Dodatkowo nasze kojce zostały zaprojektowane tak , aby zadbać o jak ważną w tym okresie stymulację wzroku . Naukowcy zaobserwowali, że najbardziej atrakcyjne dla niemowlaka są przedmioty w kontrastowych barwach, takich jak czerń i biel, ilustrację,które mają prosty kształt i formę. Na początku życia są one bardziej stymulujące niż skomplikowane, wielobarwne zabawki. Pokazywanie w tym okresie noworodkom kontrastowych czarno-białych obrazków będzie korzystnie wpływało na jego dalszy rozwój, dlatego też nasze ilustracje umieszczone zostały po prawej i lewej stronie w odległości około 20 cm , jest to najlepsze ułożenie i odległość. Oglądanie obrazków z pewnością sprawi maluszkowi wiele radości, wspomoże prawidłowy rozwój oraz zdolność kojarzenia.

WYMIARY TO:

70 cm długość, 40 cm szerokość, 60 cm długość środka

• wypełnienie boków - antyalergiczne kulka sylikonowa

• poszewka - 100% bawełna

• wkładka – antyalergiczna włóknina

• po wyjęciu wkładki, kojec w całości można prać w pralce w temperaturze 40 °C

Kojec możemy także wykonać w innych tkaninach dostępnych w naszej ofercie.

W takiej sytuacji po zakupie Prosimy o podanie wzoru w przypadku braku informacji o innym wzorze kojec zostanie uszyty w tkaninie jak  na zdjęciu głównym.

Sango Trade

Specyficzne kody

Zobacz także

KOJEC DLA NOWORODKA - SZARE...

169,00 zł 126,75 zł