• -25%
  • 25%

Kokon wielofunkcyjny - Jelonek

201,75 zł
269,00 zł
Brutto

Wielofunkcyjny kokon .

Obecnie 5 osób ogląda ten produkt
Ilość

Kojec – Kokon wielofunkcyjny 

Wielofunkcyjny kokon dla dziecka stworzony przez Sango Trade z myślą o nowoczesnych mamach i ich maluszkach.

Nasz Kokon będzie służył każdej mamie jak i dziecku długi czas poprzez swoje niezwykle praktyczne funkcje, dzięki czemu ograniczymy się do jenego produkty zamiast kilku. 

Zastosowanie :

  • Dla mamy w ciąży – jako poduszka ciążowa - relaksacyjna longer

Po porodzenie :

  • Kojec / kokon dla dziecka zarówno w łóżeczku czy na kanapie 
  • Poduszka do karmienia 
  • Materacyk wielofunkcyjny może być matą/ przewijakiem 
  • Ochraniacz do łóżeczka 
  • Ochraniacz od ściany do łóżka pojedynczego 

Maluszek czuje się w nim niezwykle dobrze i przytulnie jak w łonie mamy.

Kokonik doskonale sprawdzi się także gdy nasz maluszek zacznie siadać jako mata do zabawy , na podłodze boki kokonu zabezpieczą dziecko przed ewentualnym uderzeniem . 

Nasz kojec posiada z boku uchwyt , dzięki czemu możemy bez trudności przenieść go w inne miejsce oczywiście bez maluszka w środku.

Kokon został wykonany ze 100% certyfikowanej bawełny z bezpiecznym nadrukiem w połączeniu z miękkim przyjemnym Velvetem , jest dwustronny możemy zmienić jego wygląd wywracając na drugą stronę, miękkie boki wypełnione są antyalergiczną kulką silikonową a materacyk włókniną poliestrową.

Kojec Sango Trade został zaprojektowany tak aby jego użytkowanie sprawiało trudności produkt po odpięciu materacyka od longera za pomocą zamka błyskawicznego który umieszczony jest z zewnętrznej strony kokona nadaje się w całości do prania w temp. 30 stroni przy najmniejszym wirowaniu .

Nie zaleca się prasowania kokonu. 

Poduszka ciążowa - relaksacyjna longer 

Poduszka relaksacyjna już w trakcie trwania ciąży pozwala każdej przyszłej mamie wygodnie przespać noc umożliwia efektywny odpoczynek, odciąża kręgosłup, zapewnia wygodę przy siedzeniu i leżeniu. Po narodzinach staje się nieocenioną pomocą podczas karmienia dziecka. Specjalne wypełnienie utrzymuje dziecko w wygodnej pozycji zarówno dla malucha jak i rodzica. Długa poduszka uformowana w gniazdko sprawdza się doskonale jako asekuracja, przy pierwszych próbach podnoszenia się i siadania.

Sango Trade

Specyficzne kody

Zobacz także

Kokon wielofunkcyjny - Jelonek

269,00 zł 201,75 zł