Dopieszczamy każdy szczegół

W Sango Trade nade wszystko dbamy o jakość i estetykę tworzonych przez nas pościeli i całej gamy akcesoriów przeznaczonych do upiększania dziecięcych i młodzieżowych pokoików, by te na zawsze pozostały w najlepszych wspomnieniach naszych przyszłych dorosłych.

Wkładamy w to nasze serca

Wszystkie nasze artykuły szyjemy i pakujemy ręcznie. Na każdym etapie tworzenia kolejnych produktów staramy się, by nasi najbardziej wymagający Klienci – ci najmłodsi i ci nieco starsi – byli szczęśliwi.

Oferujemy produkty o oryginalnej kolorystyce, ciekawym wzornictwie, specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach – wszystko po to, by przy pomocy wzoru i koloru pobudzać dziecięcą wyobraźnię. Pomysł, estetyka, jakość – to dewiza, która przyświeca nam w codziennej pracy. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ pragniemy, aby zakupy w naszej firmie były przyjemnością.

By rodzice mogli być spokojni

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty z naszej oferty spełniły oczekiwania rodziców, a dzieciom zapewniły spokojny, zdrowy, a nade wszystko – bezpieczny sen. Do produkcji naszych akcesoriów używamy najwyższej jakości nieuczulających materiałów. Czuwamy nad tym, by każdy produkt zawierał tylko przemyślane i bezpieczne elementy.

Wszystkie pościele i akcesoria wyprodukowane są z wysokiego gatunku polskich w 100% bawełnianych tkanin, barwionych bezpiecznymi barwnikami, nie zawierają toksycznych składników. Posiadają również certyfikaty bezpieczeństwa: Certyfikaty Instytutu Włókiennictwa, oraz Certyfikat „Tekstylia godne zaufania” OEKO–TEX® Standard 100

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie. Jakość obsługi jest dla nas priorytetem. Chcesz dowiedzieć się więcej o Sango Trade? Przeczytaj koniecznie O Sango Trade http://www.sangotrade.pl/content/4-o-sango-trade