Rożki - Beciki

Rożki i beciki dla dzieci

rożkiJednymi z najbardziej istotnych elementów wyprawki dla malucha, które znacznie ułatwiają życie rodziców i zapewniają komfort dziecku są tzw. rożki – beciki, w których można usypiać dziecko i zapewniać mu zdrowy sen każdej nocy. W skład naszej oferty wchodzą najwyższej jakości rozwiązania tego typu, które ze względu na dużą różnorodność wzorów, możecie Państwo dopasować do sowich indywidualnych potrzeb.

Po co rodzicom rożek?

Przede wszystkim po to, by zapewnić dziecku największą wygodę – rożki imitują łono matki, dając pożądane ciepło. Pozwalają świeżo upieczonym rodzicom na bezproblemową opiekę nad noworodkiem, dając kilka korzyści. Można wykorzystać je do otulenia i karmienia dziecka, przenoszenia go z jednego punktu w drugie. Pomagają też w zachowaniu odpowiedniej pozycji maluszka, a także zapobiegają tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej – dziecko nie odwinie się lub zawinie z rożka tak jak z kołdry i nie będzie narażone na wychłodzenie organizmu albo uduszenie. Poza swoimi najbardziej powszechnymi funkcjami, mają jeszcze jedno zastosowanie – po rozwinięciu mogą służyć dziecku jako wygodna mata do bezpiecznej zabawy.

Zapewniamy najwyższą jakość

Rożki – beciki dostępne w naszym sklepie wykonywane są w stu procentach z bawełny, a wypełniane są ciepłą i miękką włókniną poliestrową o gramaturze 300g. Co więcej, posiadają specjalne rzepy do dokładnego otulenia dziecka, a dzięki swojej budowie zapobiegają wypadnięciu malucha z wnętrza rożka. Zapraszamy do zakupu rozwiązania odpowiadającego Waszemu gustowi estetycznemu..

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz