Ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacze na szczebelki

ochraniacze do łóżeczkaJak sprawić, aby sen dziecka było dużo bardziej komfortowy i bezpieczny? Nie jest to trudne – oprócz odpowiedniego łóżeczka oraz wygodnej pościeli, można np. zaopatrzyć się w ochraniacze do łóżeczka, które mają kilka zalet i dają bardzo wymierne efekty. A każdy rodzic powinien pamiętać o tym, że zdrowy sen oznacza prawidłowy rozwój i zadowolenie maluszka.

Funkcje ochraniaczy

W ofercie naszego sklepu znajdują się ochraniacze do łóżeczka, przystosowane do zabezpieczenia jego całego obwodu, połowy albo pojedyncze szczebelki. Dzięki takiemu wyborowi oraz różnym wymiarom, macie Państwo możliwość znalezienia dokładnie takiego rozwiązania, które będzie idealnie dopasowane do posiadanego łóżeczka dziecięcego.

Co w praktyce dają ochraniacze do łóżeczka? Przede wszystkim zabezpieczają przed przypadkowym uderzeniem malucha w twardą powierzchnię, co może skończyć się dużym nieszczęściem. Ponadto ich miękkość zapewni dzieciom komfort i dodatkowo ochroni je przed nadmiernym światłem słonecznym.

Wysoka jakość wykonania

Ochraniacze wykonane zostały z wysokogatunkowej bawełny i wypełnione zostały włókniną poliestrową o bardzo wysokiej gramaturze, dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku. Składają się z dużej liczby pojedynczych troczków, dzięki czemu nie zsuwają się i nie wyginają. Są bardzo wytrzymałe i można bezproblemowo prać je po wyjęciu wypełnienia ochraniacza.

W ofercie wiele różnorodnych motywów, dopasowanych do gustów najmłodszych. Dzięki temu dopasujecie Państwo produkt do wystroju wnętrza.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

OCHRANIACZ NA CAŁE ŁÓŻECZKO - SZARY ZYGZAK

Cena 169,00 zł

W trosce o bezpieczeństwo naszych małych śpioszków stworzyliśmy wysokiej jakości ochraniacz na cały obwód łóżeczka, pamiętając o tym, aby oprócz swej funkcjonalności był także ozdobą dla wnętrza pokoiku 

OCHRANIACZ NA POŁOWĘ ŁÓŻECZKA - SZARE ZYGZAKI

Cena 99,00 zł

Ochraniacz na szczebelki w 100% bawełniany, wypełniony wysokogatunkową włókniną poliestrową o sporej gramaturze (400g) co daje aż 4cm grubości, które uchronią Twoje dziecko od nieprzewidzianego uderzenia.